Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie

  Uchwyty Lcd

  Strona głównaAKTUALNOŚĆIUchwyty Lcd

  wielkość tekstu:A | A | A

  Rozwój technologii sprawił, że możemy cieszyć się nie tylko wysokiej jakości obrazem, ale przede wszystkim zaawansowanymi odbiornikami TV, które oferują nam bardzo wiele możliwości. Telewizory LCD czy też plazmy stworzyły nam również zupełnie nową sposobność ich montowania. Już nie tylko mogą stać na komodzie czy szafce, ale przede wszystkim mogą zostać powieszone na ścianie. To wspaniałe rozwiązanie, zwłaszcza gdy w domu przebywają małe dzieci i chcemy zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo, a jednocześnie uchronić odbiornik przed ewentualnym zniszczeniem.

  W naszym asortymencie znajdziesz m.in. ruchomy czy wysuwany uchwyt na telewizor, który sprawi, że będziesz mógł cieszyć się ze zwiększonej przestrzeni w mieszkaniu. Poza tym zyskasz również nowe perspektywy oglądania swoich ulubionych kanałów, nie musząc przejmować się, czy jakiś element otoczenia będzie Ci w tym przeszkadzał. Na stanie posiadamy również uchwyt TV sufitowy regulowany przeznaczony do odbiorników LCD czy też plazm o różnego rodzaju przekątnych ekranu. Pozwoli Ci to na swobodną regulację kąta nachylenia telewizora w kilku płaszczyznach, a także regulację odległości od ściany czy sufitu.

  Posiadamy duży wybór uchwytów LCD dla różnych telewizorów w zależności od parametru VESA 200x200; 200x300 300x300; 400x400 600x400 a nawet 800x600. Uchwyty możemy podzielić na uchwyty z regulacją gdzie można telewizor obrócić po kątem, jak i proste na ścianę bez regulacji. Długość ramienia jest w zakresie od 10cm do 91cm, co powoduje możliwość obrócenia telewizora

   

   

  czytano: 175 razy

  autor: sklep.alpanet.net

  data dodania: 2024-02-03 21:59:01

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook