Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Antena radiowa zewnetrzna

  Strona głównaAntena radiowa zewnetrzna

  Wiele osób nie wyobraża sobie bez niego życia, choć żyjemy w czasach, w których internet zdominował środki masowego przekazu. Radio stanowi jednak niezaprzeczalnie medium darzone wielkim sentymentem ze względu na jego historię oraz rolę, jaką pełniło przez wiele lat. Do dziś dzień większość jego użytkowników uważa, że jest to jedyne źródło rzetelnych informacji. Mimo rozwoju technologii i powszechnego dostępu do odbiorników nie wszędzie możliwe jest bezproblemowe odbieranie ulubionych stacji. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest antena radiowa zewnętrzna ze wzmacniaczem. Jej zadaniem jest wzmocnienie przesyłanego sygnału, co z kolei umożliwia odbieranie programów nadawanych w polaryzacji pionowej oraz poziomej bez żadnych zakłóceń.


  W naszym asortymencie znajdziecie Państwo anteny radiowe zewnętrzne marki SV Total aktywne oraz pasywne typu BAT. Prezentowane produkty pozwalają na dookólną charakterystykę odbioru programów. Wykonane zostały ze stalowych elementów ocynkowanych galwanicznie, co zapewnia wytrzymałość całej konstrukcji.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook