Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Anteny teleskopowe

  Strona głównaAnteny teleskopowe

  By móc słuchać stacji radiowych, potrzebne jest urządzenie, który będzie sprawne pod względem technicznym, gdyż w przeciwnym razie mogą wystąpić zakłócenia w odbiorze sygnału lub ten sygnał w ogóle nie będzie odbierany. Bardzo często przyczyną takiego stanu rzeczy jest uszkodzona antena teleskopowa znajdująca się często wraz z odbiornikiem radiowym. Akcesorium to jest jednak wymienialne, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu, by zamienić je na nowe.


  W naszym asortymencie znajdą Państwo anteny teleskopowe, które mogą posłużyć jako części zamienne lub oryginalne do posiadanych przez Państwa odbiorników. Na stanie posiadamy modele uniwersalne, będące kompatybilne z najpopularniejszymi radiami, takimi jak: Tivoli, Bose, Philips, Sony, Yamaha, JVC, Pioneer, LG czy Samsung. Istnieje możliwość rozszerzania prezentowanych produktów o kilka sekcji w zależności od preferencji i danych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi technicznymi znajdującymi się przy każdym akcesorium znajdującym się w tej kategorii.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook