Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Kabel antenowy NAZ

  Strona głównaKabel antenowy NAZ

  Chcesz cieszyć się doskonałym obrazem na swoim telewizorze? Wbrew pozorom nie wystarczy zakup wysokiej jakości talerza satelitarnego czy też dekodera telewizji naziemnej. Bardzo dużo zależy również od odpowiednich przewodów koncentrycznych, które przeznaczone są do przekazywania sygnału. Zewnętrzny kabel antenowy odpowiada więc za jakość obrazu pojawiającego się na ekranie TV. Ze względu na ciągłe narażenie na szkodliwe warunki atmosferyczne niezwykle istotne jest, by tego typu produkt odporny był na wilgoć oraz promieniowanie UV.


  Jeżeli więc poszukujesz odpowiedniego kabla antenowego do swojego odbiornika, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na produkty, które przygotowaliśmy w naszym asortymencie. Na stanie posiadamy bowiem m.in. przewody koncentryczne na zewnątrz umieszczone w płaszczu polietylenowym (PE), co sprawia, że są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Wnętrze natomiast zostało wypełnione żelem, dzięki czemu zatrzymuje ewentualne przenikanie wilgoci, a co za tym idzie, słabszą jakość przekazywanego obrazu. Ponadto posiadamy kable antenowe miedziane idealne do satelity.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook