Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Kamery

  Strona głównaKamery

  Wideorejestratory mogą być przydatne w wielu aspektach codziennego życia, począwszy od monitorowania posiadłości, skończywszy na obserwowaniu pociech podczas zabawy. W tej kategorii znajdziecie Państwo zróżnicowane rodzaje urządzeń pod względem funkcjonalności, zastosowaniu czy też rozmiaru. Samochodowa kamera cofania z ruchomymi liniami to idealne rozwiązanie w szczególności dla osób, które mają problemy z parkowaniem w ciasnych miejscach. Za pomocą specjalnego monitora można dostrzec wtedy wszystko, co odbywa się za pojazdem. Urządzenie to znacznie ułatwia proces parkowania i czyni je znacznie przyjemniejszym.

  Wśród naszego asortymentu znalazły się również bezprzewodowe kamery zewnętrzne, które świetnie sprawdzą się do monitorowania budynków mieszkalnych czy też innego rodzaju obiektów. Prezentowane modele to sprzęt najwyższej jakości rejestrujący obraz w jakości HD, a także pozwalający na śledzenie tego, co się dzieje poprzez sieć wi-fi. Oprócz wymienionych bezprzewodowych wideorejestratorów oraz kamer samochodowych w tej kategorii znalazła się niania elektroniczna z dużym zasięgiem. Urządzenie te służy zapewnieniu odpowiedniej opieki, nawet w sytuacjach, gdy Państwo wykonują codzienne domowe obowiązki.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook