Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Kable

  Strona głównaKable

  Posiadasz wysokiej jakości telewizor i chcesz cieszyć się tak samo wysoką jakością obrazu? A może wystąpił u Ciebie problem z oddaniem pełnej palety kolorów lub zachowaniem kontrastu? To nie musi być wina zakupionego przez Ciebie sprzętu RTV, a kabla koncentrycznego, który odpowiada za przesyłanie sygnału o właściwych parametrach, co ma szczególne znaczenie w przypadku telewizji satelitarnej i naziemnej. Dlatego, jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierzesz odpowiednie przewody do posiadanej przez siebie instalacji, to nasz asortyment został specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.


  Przygotowaliśmy bowiem kable koncentryczne zarówno do anten satelitarnych, jak i naziemnych, dzięki czemu bez problemu dobierzesz właściwy przewód. To jednak nie wszystko, bo w naszej ofercie znalazło się znacznie więcej produktów tego typu. Posiadamy m.in. przewody głośnikowe, które umożliwiają podłączenie nagłośnienia w samochodzie czy też kina domowego w mieszkaniu. W tej kategorii znajdziesz również wszystkie niezbędne kable HDMI, USB, do zasilania laptopów, eurozłącza czy też całe zestawy montażowe do wzmacniaczy audio.

  poprzednia strona|1|2|3| z   3 następna strona|ostatnia

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook