Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  odtwarzacze DVD

  Strona głównaodtwarzacze DVD

  Ciesz się oglądaniem filmów w bardzo dobrej jakości i nie martw się o to, że za chwilę zabraknie Ci internetu, by dokończyć ulubiony serial. Odtwarzacz do płyt DVD to urządzenie, dzięki któremu bez żadnych przeszkód obejrzysz to, co Cię najbardziej interesuje, siedząc spokojnie na wygodnej kanapie lub leżąc pod ciepłą kołdrą. Na tego typu sprzęcie bez problemu puścisz również muzykę, by rozkręcić domową imprezę, a także możesz przeglądać zdjęcia z wakacji lub spotkania rodzinnego. Taka różnorodność jest możliwa dzięki obsłudze przez dostępne w naszym asortymencie urządzenia dużej ilości formatów, takich jak: JPG, SVCD, VCD, DivX, Xvid, WMV, AVI czy też CD Audio, DVD Audio, MP3 i WMA.

  To jednak nie wszystko. Dobry odtwarzacz DVD nie tylko nie będzie miał żadnych problemów podczas odczytywania plików zapisanych w tym właśnie formacie, ale poradzi sobie również z wyświetlaniem filmów czy zdjęć zapisanych na pamięci USB. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia zapewniają również wysoką jakość odtwarzania dźwięków, bowiem obsługują popularny na całym świecie standard Dolby Digital.

  Brak produktów w tej kategorii

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook