Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Konwertery audio-video

  Strona głównaKonwertery audio-video

  Twój odbiornik telewizyjny nie posiada odpowiedniego złącza, byś mógł podłączyć do niego kupiony sprzęt? Zainwestuj w konwerter audio-video! To wygodne, aktywne urządzenie wyposażone w chipset, którego zadaniem jest przekształcanie sygnału z jednej postaci w inną. Na rynku istnieje wiele modeli konwerterów, umożliwiających podłączenie różnego rodzaju sprzętów do siebie i przekazywanie z nich sygnału.


  W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań w tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji, dzięki którym z pewnością znajdziesz interesujące Cię urządzenie. Wśród nich znalazły się modele zamieniające sygnał z cyfrowego na analogowy m.in. przekształcające go z systemu HDMI na SCART. Warto pamiętać o tym, że konwertery audio-video to zazwyczaj urządzenia działające jednostronnie. Dużymi atutami tego rodzaju sprzętu są jego stosunkowo niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je umieścić w mało widocznym miejscu, a także duża lekkość. Uzupełnieniem naszego asortymentu znajdującego się w tej kategorii są różnego rodzaju adaptery, które umożliwiają rozgałęzienie przesyłanego sygnału.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook