Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Produkty Ochronne

  Strona głównaProdukty Ochronne

  Pandemia koronawirusa pokazała nam, jak niezwykle niebezpieczne są wirusy oraz bakterie przenoszone drogą kropelkową. Często niewidoczne, atakują nas niespodziewanie, przez co nie możemy przygotować się na ich działanie. Można jednak w łatwy sposób ograniczyć możliwość zarażenia się nimi i wprowadzenia ich przypadkiem do swojego organizmu. Warto pamiętać o zachowywaniu bezpiecznego dystansu, regularnym myciu rąk czy też ogólnym utrzymywaniu higieny. Powinno stosować się również produkty ochronne, kiedy to tylko możliwe.

  Jeśli chodzi o te ostatnie, warto stosować maski lub przyłbice ochronne zasłaniające twarz, przez co w dużym stopniu ogranicza się ryzyko kontaktu z płynami ustrojowymi drugiego człowieka, które wydobywają się podczas rozmowy, kichania czy kaszlu. W szczególności ma to znaczenie, gdy prowadzimy konwersację z nieznaną nam osobą. Znajdujące się w naszej ofercie przyłbice są w szczególnie zalecane dla wszelkiego rodzaju sprzedawców, farmaceutów, pracowników służby zdrowia czy też innych osób mających częsty kontakt z drugim człowiekiem.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook