Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Antena radiowa pokojowa

  Strona głównaAntena radiowa pokojowa

  Mimo rozwoju internetu i coraz większej ilości użytkowników korzystających z tego medium inne środki przekazu wciąż nie tracą na swojej wartości. Telewizja czy też radio nadal posiadają rzesze swoich zwolenników i wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia. Istniały spore obawy zwłaszcza o ostatnie z wymienionych mediów, jednak okazały się one bezzasadne. Niestety w związku ze słabym zasięgiem poszczególnych stacji nie zawsze możliwe jest ich odbieranie w mieszkaniach. Problem ten dotyczy w szczególności wsi oddalonych od nadajników. Istnieje jednak rozwiązanie w postaci pokojowej anteny radiowej ze wzmacniaczem, która dzięki swoim parametrom pomaga w znacznie lepszym odbieraniu sygnału.


  W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty marki Sonus, będące przystosowane do pracy w pomieszczeniach mieszkalnych. Głównymi zaletami prezentowanych w tej kategorii anten pokojowych są ich małe gabaryty, duża czułość oraz możliwość odbioru wszystkich programów analogowych oraz cyfrowych. Ponadto urządzenia te cieszą się dużą niezawodnością.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook