Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Baterie

  Strona głównaBaterie

  Nazywamy je „paluszkami” lub „grubymi”, ale zawsze chodzi nam o to samo. Baterie są akcesoriami, bez których trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat, a także funkcjonowanie wielu urządzeń. Są obecne wszędzie tam, gdzie nie możemy liczyć na podłączenie do prądu elektrycznego. Dzięki nim możemy korzystać z przenośnych sprzętów niezależnie od tego czy przebywamy w podróży, jesteśmy z dala od cywilizacji czy po prostu nie mamy dostępu do źródła elektryczności. Choć są różnej wielkości to zawsze służą do tego samego - mają ułatwić nam korzystanie z urządzenia bez względu na okoliczności.

  Dostępne w naszym asortymencie baterie VIPOW Greencell charakteryzują się dużą wydajnością. Przeznaczone są do zasilania urządzeń o niewielkim poborze energii. Z tego względu będą idealne m.in. do zegarów ściennych, różnego rodzaju pilotów czy też latarek diodowych. Dzięki swoim standardowym parametrom akcesoria te są kompatybilne z bardzo dużą ilością urządzeń wykorzystywanych w każdym gospodarstwie domowym.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook