Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Głośniki

  Strona głównaGłośniki

  Nie wyobrażasz sobie jazdy samochodem bez włączonej muzyki? Uwielbiasz, gdy dźwięki roznoszą się po całym aucie, a nie tylko z jego przodu? Doskonale to rozumiemy, gdyż również uważamy, że jazda samochodem nie powinna odbywać się w ciszy. Dlatego też w naszym asortymencie znajdziesz głośniki dwudrożne oraz trójdrożne firmy PEYING, które możesz zamontować w swoim pojeździe. W skład przygotowanych przez nas zestawów znalazło się okablowanie czy też niezbędne śrubki, więc nie musisz obawiać się o jego kompletność. Prezentowane w tej kategorii produkty nadają się idealnie do zainstalowania w drzwiach, siedzeniach czy też półce.

  W tym miejscu oprócz głośników samochodowych znajdziesz również modele komputerowe firmy Intex, które zapewnią czystość płynących dźwięków z Twojego peceta czy laptopa. Podłączysz je bezproblemowo za pomocą kabla USB, co znacząco przyspiesza i ułatwia cały proces. Za pomocą poręcznego pokrętła swobodnie możesz operować głośnością, więc korzystając z tych akcesoriów, nie musisz już nerwowo poszukiwać właściwego klawisza na klawiaturze lub szukać ustawień, by przyciszyć lub podgłośnić np. muzykę.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook