Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Telefony

  Strona głównaTelefony

  Znalezienie odpowiedniego urządzenia potrafi być nie lada wyzwaniem. Wybór na rynku jest naprawdę spory, co z jednej strony ma wiele zalet – możesz swobodnie przebierać w dostępnych opcjach. Z drugiej jednak niewiele osób wie, czego szukać i na czym im najbardziej zależy. Bez obaw! U nas znajdziesz zarówno telefon dla seniora z dużym wyświetlaczem, jak i standardowe smartfony sprawdzonej marki Kurger&Matz. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, żeby pomóc Ci w odnalezieniu idealnego modelu!

  Telefony Kruger&Matz – z klapką, pancerne i zwykłe

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednego uniwersalnego urządzenia. Dla niektórych osób najbardziej liczy się odporność. Dla innych – estetyka i niewielkie ramki. Dla reszty natomiast duży wyświetlacz i klawisze. To właśnie dlatego w naszym asortymencie umieściliśmy różne modele Kruger&Matz: telefon dla seniora z klapką lub bez, smartfony dotykowe i pancerne. Znajdziemy więc odpowiedni sprzęt dla każdego — niezależnie od wieku, potrzeb czy upodobań! Jeśli więc potrzebujesz niezawodnego urządzenia, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon!

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook