Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Niszczarki

  Strona głównaNiszczarki

  Jednym z najbardziej niezastąpionych urządzeń do pracy w biurze są z pewnością niszczarki do papieru. Jak sama nazwa wskazuje, służą one do pozbywania się dokumentów, w szczególności takich zawierających poufne dane. To niezwykle przydatne urządzenie, gdy na co dzień masz kontakt z dużą ilością niejawnych informacji, a z drugiej strony nie możesz ich przechowywać lub nie chcesz narażać poufnych danych na ujawnienie. Niemniej niszczarki do papieru zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością również w zaciszu gospodarstw domowych, gdzie również mamy do czynienia z ogromną ilością prywatnych dokumentów.

  Za pomocą tych urządzeń bezproblemowo pozbędziesz się faktur VAT, poufnych listów z instytucji państwowych, takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy też Urząd Skarbowy. Niektóre dokumenty są również objęte nakazem przechowywania przez okres 5 lat, przez co nie można ich po upływie tego okresu po prostu wyrzucić. Do ich utylizacji potrzeba profesjonalnych urządzeń, które zapewnią bezpieczeństwo oraz dadzą gwarancję dobrze wykonanej pracy. Takie sprzęty posiadamy właśnie w naszej ofercie.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook