Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Oferta Prepeid

  Strona głównaOferta Prepeid

  Dla miłośników telewizji, którzy cenią sobie elastyczność i brak długoterminowych zobowiązań, ta oferta stanowi idealne rozwiązanie. Umożliwia ona dostęp do bogatego pakietu ponad 110 kanałów już na starcie, w tym atrakcyjnych kanałów z rodziny FilmBox, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających kinomanów. Zestaw, który obejmuje dekoder SAGEMCOM DSIW74 z kartą, zasilacz, pilot z bateriami oraz instrukcję, staje się własnością użytkownika od momentu zakupu, zapewniając mu pełną niezależność. Właśnie takie rozwiązanie Canal plus jest dostępne w naszym salonie w Zawierciu.

  Na czym polega Canal plus na kartę?

  Kluczową zaletą prezentowanej oferty jest możliwość korzystania z telewizji bez konieczności podpisywania umowy, co daje wolność i komfort użytkowania bez obawy o długoterminowe zobowiązania. Po pierwszych 6 miesiącach użytkownik ma swobodę wyboru między kontynuacją usługi bez umowy, płacąc tylko za rzeczywiste korzystanie, a przejściem na jeszcze bogatszy pakiet kanałów dostępny w ramach umowy. Brzmi interesująco? Zadzwoń już teraz i poznaj więcej szczegółów, które pomogą Ci w podjęciu decyzji!

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook