Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Akcesoria samochodowe

  Strona głównaAkcesoria samochodowe

  Wybierając się autem w długą trasę, warto wyposażyć się w akcesoria samochodowe, które mogą być użyteczne w nieoczekiwanych sytuacjach drogowych. W przypadku złapania przysłowiowej gumy nieoceniony okaże się ręczny, trapezowy podnośnik samochodowy 1,5 tony. To wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie mechaniczne jest wystarczające, by unieść stosunkowo niedużych gabarytów auto osobowe. Sprawdzi się więc idealnie do użytku własnego.

  W naszym asortymencie znalazły się również plastikowe spinki, klipsy, kołki oraz zatrzaski przeznaczone do mocowania tapicerki samochodowej. Ich zadaniem jest ułatwienie montażu tkanin we wnętrzu pojazdu oraz instalację innych elementów karoserii. Zastosowanie tego rodzaju akcesoriów sprawia, że auto od wewnątrz prezentuje się lepiej pod względem wizualnym, dodając mu kolorytu. Plastikowe spinki czy klipsy mogą zostać wykorzystane zarówno w pojazdach o najniższym standardzie, jak i limuzynach czy pojazdach klasy premium. Dla Państwa wygody akcesoria te zostały umieszczone w wygodnych opakowaniach po kilkaset sztuk, co powinno zaspokoić Państwa potrzeby podczas montowania błotników czy zderzaków.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook