Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Elektryczność

  Strona głównaElektryczność

  Obecnie trudno jest sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie oraz wykonywanie codziennych czynności bez dostępu do prądu. Elektryczność bowiem raz na zawsze zmieniła nasze życie i praktycznie uzależniła nas od jej wykorzystywania. Dlatego też stworzyliśmy kategorię w pełni jej dedykowaną. Znajdziesz w niej szeroki wybór gniazdek, przedłużaczy, a także urządzeń, które są niezbędne w każdym mieszkaniu. Bez pierwszych z wymienionych akcesoriów nie wykończysz instalacji elektrycznej, a co za tym idzie, nie podłączysz żadnego sprzętu do źródła zasilania. Dostępne w naszej ofercie przedłużacze umożliwią Ci z kolei skorzystanie z wielu urządzeń w jednym czasie.

  To jednak nie wszystko. W tej kategorii umieściliśmy również sprzęty oraz akcesoria mające bezpośredni związane z elektrycznością. Znajdziesz więc w tym miejscu zarówno próbniki, ładowarki sieciowe, programatory, nowoczesne adaptery, jak i dzwonki zasilane prądem. Na stanie posiadamy również ładowarki do laptopów czy też zasilacze do tabletów, a także wiele innych urządzeń znajdujących zastosowanie w gospodarstwie domowym lub samochodzie.

  poprzednia strona|1|2| z   2 następna strona|ostatnia

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook