Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Sprzęt serwisowy

  Strona głównaSprzęt serwisowy

  W tej kategorii znajdziesz szeroko rozumiany sprzęt serwisowy niezastąpiony przy wykonywaniu wielu domowych czynności. Wśród produktów, które w szczególności polecamy, znalazła się zaciskarka do wtyczek internetowych służąca zarówno do cięcia, jak i usuwania izolacji z kabli telefonicznych i sieciowych. Narzędzie to jest w szczególności przydatne podczas montażu gniazd komputerowych czy też wtyków modularnych. Oprócz zaciskarki mamy do zaprezentowania digital multimeter, czyli miernik uniwersalny. Urządzenie to jest niezbędne podczas wielu różnorodnych sytuacji. Ten łatwy w obsłudze sprzęt umożliwia obiektywne przeprowadzenie pomiarów wielu wartości fizycznych. Digital multimeter będzie w szczególności przydatny w rękach elektryka, ale z jego możliwości skorzystać może również amator np. w celu sprawdzenia napięcia elektrycznego w gniazdku.

  To nie wszystko jednak, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. W tym miejscu znajdziesz m.in. lutownice przenośne, które posłużą Ci do lutowania drobnych podzespołów czy części elektronicznych, a także szereg narzędzi wielofunkcyjnych oraz szeroki wybór taśm izolacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

  poprzednia strona|1|2|3| z   3 następna strona|ostatnia

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook