Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Telewizja satelitarna

  Strona głównaTelewizja satelitarna

  W tej kategorii znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do cieszenia się telewizją satelitarną nawet na kilku odbiornikach jednocześnie. Dzięki naszym produktom bez żadnych przeszkód odbierzesz sygnał na wielu telewizorach i zbudujesz własną wewnętrzną sieć TV. W tym celu wybierz multiswitch do anteny satelitarnej, czyli urządzenie pozwalające na rozprowadzenie sygnału telewizji DVB-S2 oraz DVB-T2 do kilku odbiorników lub sygnału z kilku anten do jednego odbiornika. Niemniej niezbędny okazać się może quattro konwerter, który przeznaczony jest do pracy właśnie z multiswitchem. Posiada on cztery wyjścia i charakteryzuje się niskim współczynnikiem szumów. W ofercie posiadamy również urządzenia z ośmioma wejściami.

  Oprócz wyżej wspomnianych konwerterów, a także multiswitchy przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów niezbędnych do przymocowania anteny np. do ściany budynku. Uchwyt do masztu antenowego to akcesorium absolutnie obligatoryjne do tego, by wykonać tę czynność w sposób całkowicie bezpieczny, a także niepowodujący zniszczeń elewacji. Ponadto w naszej ofercie znalazły się m.in. opaski zaciskowe, rozgałęźniki czy też przejścia HDMI.

  poprzednia strona|1|2|3| z   5 następna strona|ostatnia

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook