Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  Dekodery i Moduły

  Strona głównaDekodery i Moduły

  Każdy z nas po pracy lubi odprężyć się i usiąść przed telewizorem, oglądając swój ulubiony serial lub ekscytować się wydarzeniami sportowymi wprost ze światowych aren. Decydując się na ofertę Canal + przez internet czy NC +, nigdy nie byłeś bliżej przeżywania emocji z Twoimi ulubionymi bohaterami. Szeroki wybór kanałów (łącznie m.in. kilkadziesiąt pozycji filmowych, sportowych, dokumentalnych czy też o tematyce ogólnej), możliwość nagrywania ulubionych programów i oglądania ich, kiedy się chce, to główne zalety wyboru dekodera tej popularnej na polskim rynku platformy.

  W naszym asortymencie znajdziesz np. dekodery Canal + przez internet czy tunery Telewizji N na kartę. Decydując się na konkretne urządzenie, masz możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie oferty, a także doboru pakietów, z których pragniesz skorzystać. Nie musisz obawiać się długoterminowej umowy, gdyż oglądanie telewizji dostępne jest teraz zupełnie bez żadnych zobowiązań. Dodatkowo zyskujesz możliwość podłączania dodatkowych nośników (np. USB), a także komfort w postaci oglądania ulubionych programów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook