Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie

  Canal+ oferta na telefon - abonament i telefon na kartę

  Strona głównaAKTUALNOŚĆICanal+ oferta na telefon - abonament i telefon na kartę

  wielkość tekstu:A | A | A

  Załatwianie formalności potrafi spędzić sen z powiek. Skomplikowane tabelki i wiele punktów w umowach nie pomagają w zrozumieniu wszystkich zasad. Brzmi znajomo? Z nami nie musisz się martwić o takie rzeczy. Jako autoryzowany dystrybutor, oferujemy różnorodne pakiety abonamentu CANAL+. Telefon z telewizją i Internetem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i rozliczanie się w jednym miejscu. Przeniesienie numeru lub zmiana na nowy nie stanowi dla nas żadnego problemu

  Przeniesienie numeru lub zmianana na nowy – CANAL+

  Dla wielu osób może być to wyjątkowo stresująca sytuacja. Dla innych – niepotrzebny dyskomfort. Przeniesienie numeru telefonu do CANAL+ lub zmiana na nowy to tak naprawdę bardzo szybka i krótka usługa, jednak wymaga kilku dokumentów. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie z nami umowy, na przykład wraz z telewizją, to wszystkie formalności spadają na nas. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami lub przyjdziesz do naszego salonu. My zaproponujemy Ci najkorzystniejsze warunki dopasowane do Twoich potrzeb, a Ty będziesz mógł cieszyć się wieloma wygodnymi rozwiązaniami, na przykład Internetem 200 GB.

  Szybki i płynny Internet CANAL+ na abonament

  Twoim priorytetem jest dobre łącze, które pozwoli nie tylko na nieprzerwaną rozrywkę, ale również na komfortową pracę? W każdym z naszych pakietów CANAL + (telefon na abonament, przeniesienie numeru lub zmiana na nowy, z telewizją) dostępny jest szybki standard przesyłu danych LTE. Dzięki niemu obejrzysz swój ulubiony, sprawdzisz pogodę w ciągu kilku sekund i wyślesz nawet bardzo ciężkie pliki. Oferujemy pakiety od 10 do nawet 200 GB z 2 pierwszymi miesiącami całkowicie za darmo!

  Połącz abonament na telefon CANAL+ z telewizją

  Oferujemy różne pakiety, dzięki czemu każdy z Klientów znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na możliwość połączenia pakietów i w rezultacie – otrzymanie sporej zniżki. Możesz od razu zawrzeć taką umowę lub dobrać dodatkowy abonament CANAŁ + z nowym numerem lub przeniesieniem go oraz Internetem w ciągu 14 dni od daty podpisania bądź przedłużenia oferty telewizji.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon!

  czytano: 227 razy

  autor: sklep.alpanet.net

  data dodania: 2023-11-28 09:07:03

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook