Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie

  Jak działa telewizja na kartę?

  Strona głównaAKTUALNOŚĆIJak działa telewizja na kartę?

  wielkość tekstu:A | A | A

  Jeżeli chcesz oglądać kultowe programy telewizyjne bez stałych umów i zobowiązań, doskonałym rozwiązaniem jest dekoder prepaid. Jak działa telewizja na kartę? W tym artykule wytłumaczymy, na czym polega ta usługa i w jakich sytuacjach warto się na nią zdecydować!

  Telewizja na kartę CANAL+ - to warto wiedzieć!

  To bardzo elastyczny i wygodny sposób, by cieszyć się dostępem do setek kanałów w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Sam sposób działania można porównać do telefonu na kartę — jeżeli doładujesz konto, możesz korzystać z usługi. Po wyczerpaniu środków nie jesteś natomiast zobowiązany żadną umową do ponownych opłat.

  W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów, które pozwolą Ci cieszyć się nowoczesną telewizją prepaid z dekoderem. Są to usługi:

  • Extra z Canal+ z jednomiesięcznym doładowaniem,
  • Comfort z Filmboxem i 6-miesięczym doładowaniem,
  • Telewizji internetowej OTT z pakietem Canal+.

  TV na kartę obsługiwana jest przez wielofunkcyjny dekoder, do którego obsługi w zestawie dołączony został wygodny w użytkowaniu pilot. Nie musisz więc ruszać się z kanapy, by cieszyć się pełnią rozrywki na Twoim telewizorze i zmieniać audycje oraz programy, w każdej sytuacji, gdy masz na to ochotę.

  Kiedy warto zdecydować się na telewizję na kartę?

  Wiele osób nie chce podejmować się kilkuletnich zobowiązań, do których bez wątpienia należy podpisanie umowy z operatorem. Telewizja na kartę to nowoczesne rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb, ponieważ sam decydujesz, kiedy opłacasz usługę! Jest to bardzo popularna opcja wśród osób, które chcą mieć dostęp do pełnej oferty kanałów tylko przez pewien czas – na przykład podczas wakacji czy trwania ważnej imprezy sportowej – Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw itd. Z oferty tej często korzystają także studenci oraz osoby, które wynajmują mieszkanie i wolą uniknąć zawierania umów na obecny adres.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Kom-Sat - chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferowanych przez nas usług telewizji na kartę oraz dostępnych dekoderów!

  czytano: 293 razy

  autor: sklep.alpanet.net

  data dodania: 2023-09-05 10:40:12

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook