Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie
  Przedział cenowy:

  CANAL

  Strona głównaCANAL

  Znakomite filmy i seriale, sport na najwyższym światowym poziomie oraz zapierająca dech w piersiach rozrywka i dokumenty zmieniające naszą rzeczywistość to oferta, którą proponuje Telewizja Canal + przez internet. Żeby ją odbierać, wcale nie musisz zmieniać swojego odbiornika, jeżeli wciąż doskonale spełnia swoją funkcję i do którego z pewnością jesteś przywiązany. Wystarczy, że dokupisz w przystępnej cenie dekoder z oprogramowaniem Android Canal + Box. Umożliwi Ci on oglądanie Twoich ulubionych programów, kiedy tylko chcesz. Wszystko dzięki możliwości podłączenia go do sieci, dzięki czemu oprócz telewizji możesz zyskać dostęp do takich aplikacji jak: Netflix, YouTube, Player czy też WP Pilot i wyświetlać interesujące Cię treści w dowolnym momencie.

  Pragniesz więcej? W naszym bogatym asortymencie znajdziesz nie tylko dekodery do jednej z najpopularniejszych telewizji satelitarnych, ale także tunery z ofertą NC + na kartę oraz same karty Conax z uruchomionym pakietem Start +. To jednak nie wszystko, gdyż posiadamy również piloty do znajdujących się w naszym asortymencie urządzeń np. NBox NC+. Można je nabyć oddzielnie.

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook