Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie

  Jaki konwerter do CANAL+ 4k wybrać?

  Strona głównaAKTUALNOŚĆIJaki konwerter do CANAL+ 4k wybrać?

  wielkość tekstu:A | A | A

  Warto poznać sposoby na pełne wykorzystanie potencjału posiadanego sprzętu, dzięki czemu oglądanie telewizji dostarczy Ci jeszcze więcej rozrywki! Jeżeli zastanawiasz się, jaki konwerter do CANALL+ 4K wybrać, w tym artykule objaśnimy podstawowe parametry najpopularniejszych modeli dostępnych w naszej ofercie.

  Konwerter do CANAL+ 4K – co możemy Ci zaoferować?

  W naszym asortymencie można wybierać spośród urządzeń renomowanych firm: Opticum , Inverto, Televes. Dzielą się one na technologię Legacy i Unicable. Każda z tych kategorii zawiera kilka modeli różniących się w zależności od ilości wyjść na Single, Twiny, Quady, Octo. Można do nich podłączyć odpowiednio jedna, dwie, cztery, a nawet osiem głowic dekoderów.

  Aby wybrać najodpowiedniejszy model, należy zastanowić się nad własnymi potrzebami oraz parametrami posiadanego dekodera. Najnowocześniejszym urządzeniem do odbioru telewizji CANALL+ 4K jest 4K UltraBox+, do którego szczególnie polecamy konwertery Unicable, pozwalające na komfortowe korzystanie z wszystkich wygód nowoczesnej telewizji.

  Konwertery Unicable – nagrywaj i oglądaj jednocześnie!

  To niewielkie urządzenie pozwala na szybsze przełączanie między kanałami (funkcja Fast Zapin) oraz nagrywanie do 3 programów, w tym samym czasie odtwarzając czwarty. Konwerter z jednym wyjściem Unicable pozwala na podłączenie jednego dekodera CANALL+ 4K, natomiast w wersji Legacy z dodatkowym wyjściem polecane są dla posiadaczy usługi Multiroom Standard. Możliwe jest wtedy podłączenie zarówno 4K UltraBox+, jak i WifiBox +.

  Konwerter Wide Band do dekodera 4K UltraBox+

  Drugą, dostępną w naszej ofercie opcją, którą warto wybrać w przypadku telewizji CANALL+, jest model typu Wideband + Quad (4x Legacy). Konwerter posiada dwa wyjścia sygnału w nowej technologi Wideband H+V oraz cztery wyjścia typu Legacy tradycyjne. Technologia ta pozwala po podłączeniu bezpośrednio do dekodera Ultrabox+ 4K lub Evobox PVR na nagrywanie kilkanaście kanałów naraz. To dobry wybór dla posiadaczy pakietów CANALL+ 4K, którzy mają sprzęt z wyjściami H/V w dekoderze.

  Jeżeli nie wiesz, jaki konwerter wybrać do swojego domowego centrum rozrywki, nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać najlepszą opcję!

  czytano: 77 razy

  autor: sklep.alpanet.net

  data dodania: 2023-08-21 14:38:00

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook