Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie

  Odkodowane kanały dla Abonentów Platformy CANAL+

  Strona głównaAKTUALNOŚĆIOdkodowane kanały dla Abonentów Platformy CANAL+

  wielkość tekstu:A | A | A

  W związku z premierą najnowszego serialu produkcji CANAL+ „Żmijowisko” z przyjemnością informujemy, że wszyscy Abonenci będą mogli zapoznać się z tą intrygującą historią. Od 3 listopada (od godziny 6:00) do 4 listopada (do godziny 6:00) Abonenci Platformy CANAL+ (także w Orange) otrzymają dostęp do odkodowanego kanału CANAL+ dzięki czemu będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek Żmijowiska bez dodatkowych opłat!

   

  To nie koniec dobrych wiadomości! Dodatkowo informujemy, że w najbliższych dniach zostaną odkodowane następujące kanały:

  Dla Abonentów posiadających pakiet Comfort. Najpopularniejszy kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Kanał znajduję się na pozycji 62, będzie odkodowany od 31 października aż do odwołania! Oferta nie dotyczy Abonentów Cyfry+, n i Orange.
     
  Dla Abonentów posiadających pakiet Start i Comfort. BBC Earth jest skierowane przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. Kanał znajduję się na pozycji 80, będzie odkodowany od 1 listopada aż do 31 stycznia 2020 roku. Oferta nie dotyczy Abonentów Cyfry+, n i Orange.

   

  Ponadto informujemy, że od 1 listopada kanał Nickelodeon będzie dostępny na stałe już od pakietu Comfort, nie od Extra tak jak dotychczas.

  Kanał dziecięcy przygotowany specjalnie na polski rynek. Oferta została starannie dobrana do zainteresowań dzieci w wieku 4-12 lat. Dla najmłodszych emitowane są poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych. Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki i seriale fabularne. Kanał znajduję się na pozycji 100.

   

  czytano: 81 razy

  autor: sklep.alpanet.net

  data dodania: 2019-10-30 15:55:24

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook