Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Kategorie

  + miesiąca w październiku - Nowy kanał PLAYBOY TV

  Strona głównaAKTUALNOŚĆI+ miesiąca w październiku - Nowy kanał PLAYBOY TV

  wielkość tekstu:A | A | A

  Z przyjemnością informujemy, że już od jutra tj. 1 października 2019 roku w ramach + miesiąca Abonenci CANAL+ będą mogli skorzystać z nowego kanału PLAYBOY TV, który dołącza do naszej oferty.

  To jedyny i niepowtarzalny kanał premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych. Mężczyźni na całym świecie pokochali ten kanał za programy ukazujące ekscytujące sceny, nieprawdopodobnie piękne kobiety z całego świata – połączone z wysoką estetyką i zmysłowością. Nowa oferta programowa to najlepsze treści wzbogacone o europejskie produkcje i filmy.

   

  Do końca listopada Abonenci otrzymają dostęp do kanału za 0 zł! Po okresie zobowiązania opłata będzie wynosić 10 zł miesięcznie.

   

  To nie koniec dobrych wiadomości! Dodatkowo dla wszystkich Abonentów, korzystających z pakietu VIP+MAX kanał PLAYBOY TV zostanie bezpłatnie odkodowany aż do 31 grudnia 2019 roku.  

   

  Ponadto informujemy, że PLAYBOY TV dołącza również do paczki kanałów w opcji Multi Man Pack, która będzie dostępna na dotychczasowych warunkach.

   

  Zapraszamy

  Canal

  Stray Rynek 1

  42-400 Zawiercie

  telefon 602680635

   

  czytano: 55 razy

  autor: sklep.alpanet.net

  data dodania: 2019-09-30 13:48:57

  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Kontakt

  P.H.U KOM-SAT
  42-400 Zawiercie
  ul. Stary Rynek 1
  tel: 32 67 218 61; 602 680 635
  e-mail: biuro@kom-sat.pl

  Autoryzowany Punkt Sprzedaży CANAL+, Autoryzowany Punkt Sprzedaży KARCHER, Sprzedaż i montaż anten RTV, SAT, Sprzedaż pilotów RTV, SAT, VCR. Sklep AGD.

  Wersja mobilna
  Facebook